Müşteri Temsilcisi 0216 606 0 789
  • %99 Sorun Çözümü
  • Profesyonel İşçilik
  • Zamanında Hizmet
  • Yüksek Kalite Malzeme
Petek Temizleme Sistemleri

Petek Temizleme

Petek temizleme temizliği %30’a kadar doğalgaz tüketim faturasından tasarruf sağlamak için yapılması gereken işlemlerin başında gelmektedir. Bilinen bir gerçektir ki düzgün yapılmış bir kalorifer tesisatında ısının %95’ini kalorifer petekleri verir. Takdir edersiniz ki, ısının düzgün, verimli bir şekilde bulunduğunuz ortama geçebilmesi için peteklerin / radyatörlerin / tesisat borularının içinin temiz olması gerekir.

Petek Temizleme Servisi olarak diyoruz ki; Peteklerin / Kalorifer tesisatının içerisinde bulunan pas, kir, çamur, tortu, kireç vb. maddeler sebebi ile ısı geçişi verimsiz olur. Bu durum doğalgaz faturasının yüksek gelmesine ve ısınamamaya yol açar. Radyatör petek temizliği sonrasında ortalama  %30 oranında tasarruf sağlanabilmektedir.

Petek Temizleme Tesisat sektöründe yıllardır hizmet veren Petek Temizleme Petek Dostu firmamız petek bakımı, tesisat temizliği, petek temizliği, radyatör temizliği, kalorifer temizliği konularında da müşterilerimize profesyonel hizmet sunmaktadır. Uzman personelimiz, kullandığımız profesyonel tesisat temizlik makinaları ve yurt dışından getirilen tesisat temizleme kimyasalları sayesinde radyatör temizligi ve tesisat temizliğini profesyonel, zahmetsiz ve güvenilir bir şekilde uygulamaktayız.

 

 


Etiketler:

Benzer yazılar